Fotografia ślubna

Muszę przyznać że w wypadku moich i mojej narzeczonej „prywatnych” wizyt na ślubach, słabym punktem są oczepiny, do których mamy spora awersję i ukrywamy się przed nimi na wszelkie sposoby. Za czym jak za czym, ale za tym rytuałem jakoś nie przepadamy i nic i nikt już tego nie zmieni.

Oprócz ciebie!

Aktualną ofertę fotografii ślubnej znajdziecie na stronie fotografia ślubna Warszawa Znajdziesz tu tez bieżące portfolio zdjęć z kategorii reportaż ślubny oraz sesje ślubne, ceny, pakiety i możliwość ich zamówienia

Wystarczy że skorzystasz z moich usług fotografii ślubnej a nie tylko wezmę udział w Twoich oczepinach (z bezpiecznej odległości) ale także będziesz mieć gwarancję tego na piśmie.

Poza moją uprzejmą obecnością na tej części oferuję:

♥  Reportaż ślubny, od momentu błogosławieństwa, poprzez ślub w kościele, życzenia, toast, zabawę na sali weselnej do godziny 01:00

♥  Wykonanie zdjęć plenerowych w tym samym dniu, długość trwania sesji o długości zależnej od czasu i upodobań Młodej Pary.

♥  Minimum 150 zdjęć na płycie DVD poddanej wstępnemu retuszowi. Ponadto wszystkie pozostałe wykonane danego dnia zdjęcia w formacie JPG.

♥  Galerię ślubną w domenie fotosekunda.pl z możliwością wysyłania kartek do znajomych.
30 wybranych zdjęć poddanych pełnemu retuszowi.

PS. To jest archiwalna wersja strony (lata 2009-2011). Jeśli oglądasz ją a jest już 2012 lub później to oferta i styl mogą się różnić.